0
0 Vare(r) Valgt

No products in the cart.

Velg en side

Bærbar PC

Stasjonær PC

Server

Nettbrett og Mobil

Tilbehør

Fritid og Hobby

Dell Poweredge R720xd 12 x 3,5″ Lagring

kr22,900.00

Praktisk lagringsserver – 12 diskplasser 3,5″ – 10 GbE SFP+- Garanti

Virutalisering – Hyper-V – VM-Ware – Proxmox – SAN

Tomt på lager

Motta E-post når produktet er på lager

Produktnr: R720xd-C100 Kategorier: , Stikkord: , , , , , , , , ,

Svært solid server fra Dell med 2 cpuer og 16 kjerner til rådighet og 128 GB Ram! Passer til mange serverformål som lagrinsserver.

Produktinformasjon:

  • Prosessor: 2x Intel Xeon E5-2690 2.90 - 3.30 GHz 2x8 Cores
  • Chipset: Intel C602
  • Internminne: 256 GB DDR3
  • Minne support 768GB (24 DIMM slots): 2GB/4GB/8GB/16GB/32GB DDR3 up to 1866MT/s
  • Raid Kontroller: Dell Perc H710p
  • Disk plasser: 12x 3,5" hot swap brønner 4 diskrammer følger med (Dell diskramme kr 175,- pr stk m/mva.)
  • Nettverk: Intel X540 dual-port 10GbE SFP+
  • 9x Dell Enterprise SAS 6 TB 3,5 tommers disker
  • 2x 1GB Ethernet porter
  • Disk backplain med rammer
  • Dell iDrac 7 enterprise fjernstyringsmodul
  • Internt SD kort kontroller for 2 SD kort (VM-Ware)
  • USB porter
  • PSU: 2x hotswap powersuply 750W
  • Media: DVD
  • Front display
  • 1 års Garanti
  • Avago Multimode SFP+ modul
  • Intel modul for X520 SFP+ multimode