Avago SFP+ 10 Gbps multimode

kr290.00

SFP + – 10 GBe – Multimode – 850 nm – garanti

4 på lager

Varenummer: AFBR-703SDZ-NA2 Kategori: Stikkord: , ,

Produktinformasjon:

  • AFBR-703SDZ-NA2
  • SFP+
  • 10GBase-SR
  • Optical transceiver
  • Multimode
  • 850 nm
  • LC
  • Garanti

Vi tilbyr innbytte

Du kan få prisavslag på ditt kjøp ved å levere inn ditt gamle utstyr. Trykk for å lese mer